Silvia en Indy laten je goed voelen: Beauty Studio 21-9 in het centrum van Brunssum

Op vijfjarige leeftijd wist Silvia Leenders al wat ze wilde: een eigen beautysalon. “Ik zei altijd: later begin ik een salon met alles erop en eraan.” Vandaag is die droom werkelijkheid en runt ze al een aantal jaar Beauty Studio 21-9. Sinds een aantal maanden op een prachtige nieuwe locatie: in de Wilhelminastraat in Brunssum.

Silvia groeide op in Heerlen en rondde haar mavo af op het Grotiuscollege. Ze begon aan een opleiding tot verpleegkundige, maar haar kleine meisjesdroom van een eigen salon openen was altijd aanwezig. “Beauty was altijd al mijn passie. Ik vond het geweldig om mensen blij te maken en hen mooi te laten voelen.” Ze nam het besluit om haar studie te laten varen en zich volledig te richten op haar droom. Ze volgde opleidingen in manicure, pedicure en schoonheidszorg en startte tegelijkertijd haar eigen salon in Brunssum. “Ik voelde me meteen thuis in Brunssum.” Inmiddels speelt Silvia haar hele leven af in Brunssum: “Mijn zaak, mijn man, kinderen en ons huis.”

Silvia en Indy van Beauty Studio 21-9

Mooi van binnen en buiten 

Silvia blijft zichzelf ontwikkelen binnen het schoonheidsvak. “Ik merkte al snel dat alleen ontspannende behandelingen me geen voldoening meer gaven. Ik wilde meer. Zo heb ik mij verdiept in huidverbetering. Ik vind het fascinerend om te begrijpen hoe de huid werkt, en wat er speelt. Niet alleen van buiten, maar ook van binnen. De mentale kant speelt ook een rol in hoe een huid werkt.” Zodoende specialiseerde Silvia zich in behandelingen zoals chemische peelings, microneedling, microdermabrasie, en werkt ze met het merk Dermalogica. Ze werd huidspecialist en breidde haar vakkennis uit met semi-permanente make-up en de minerale make-up van Youngblood. “Ik begeleid mensen met een huidprobleem naar een gezonde huid. Dat proces van samenwerken aan verbetering geeft me echte voldoening.”

Samen met het team 

Inmiddels runt Silvia de beauty studio niet meer alleen. “Samen met Indy Szalaga werken ze samen om mensen te helpen om zich goed te voelen in hun eigen huid. Zoals Silvia zegt: “Indy is een enorme aanvulling op het team, met haar eigen specialisaties en energie!”

Sinds een jaar zijn Silvia en Indy nu gevestigd in het centrum van Brunssum. Studio 21-9 is ondertussen uitgegroeid tot een begrip in de regio met klanten van ver buiten de Brunssumse grenzen. Het ondernemersklimaat in Brunssum geeft hen de ruimte om te groeien, stilstaan past niet bij Studio 21-9. Ook is de weg naar succes niet zonder uitdagingen. “Een passie hebben is leuk, maar je moet ook zakelijk leren denken. Cijfers, het plannen, strategisch denken. Het hoort er allemaal bij.” Silvia’s tip voor andere ondernemers? “Vergelijk jezelf niet met anderen én vier elke overwinning; kleine en grote. Een droom hebben is mooi, maar je droom waarmaken is nog mooier!”

Pssstt... Droom jij van je eigen restaurant, boekenwinkel of schoenenwinkel? En zie jij het al voor je? Je eigen onderneming in Brunssum? Tijd om concrete stappen te zetten! Brunssum helpt je graag op weg. Lees het volledige artikel: Zie jij het al voor je? Je eigen onderneming in Brunssum.. 

En die energieke ondernemers glow? Die kun je bij Studio 21-9 alvast krijgen!

Studio 21-9 is gevestigd in Wilhelminastraat 10 in Brunssum. Meer info vind je op www.studio21-9.nl

 

Foto: Bernice Israel